krasny sal mas. odkial prosim ta?
23. okt 2016
sima018
autor@slnieckokati dakujem 😊 new yorker
23. okt 2016
@sima018 dakujem, musim sa v tom obchode niekedy pobzerat. nadherna farba
23. okt 2016
sima018
autor@slnieckokati neni zac..cena bola tusim okolo 15 ale je teplucky 😊
23. okt 2016
23. okt 2016
@sima018 zas ste nadherniiiii😚
23. okt 2016
sima018
autor@kukulienka77 dakujeme moc moc moc!

23. okt 2016


a ako ste krásne zladené 🙂