icon
1 / 13
avatar

jaky dlhaň🙂

1. dec 2010
avatar
sisaa
autor

ani nie dlhan, ale taky chuducky

1. dec 2010
avatar

Krasne babatko,na tejto fotke vobec nevyzerá ze by mal 2,5kg a 49cm,vyzerá taky vačší,ale fotky skresluju.

1. dec 2010
avatar

Jeeej krasny je.. tie nozky ma naozaj take dlhe 🙂 krasny

2. dec 2010
avatar

prekrásne babätko

6. dec 2010