
62 / 66
sisinka76
autordakujeeeeeeeem. ten silt bol povodne v strede, ale kedze Risko neznasa snurky na ciapke, takze to mal rozviazane a stale sa mu to posuvalo, tak je z neho teda raper 🙂)
21. jún 2010

dakujeeeeeeeem. ten silt bol povodne v strede, ale kedze Risko neznasa snurky na ciapke, takze to mal rozviazane a stale sa mu to posuvalo, tak je z neho teda raper 🙂)
rapeeer 🙂) Krasavcek je z neho sisinka