
1 / 30
moja prva fotografia s maminou:)
Jeeejo, ako jej je fajne pri maminke 🙂 Všetko dobré, nech ste zdravučkí 🙂
19. dec 2010
sissar
autordakujeme🙂velmi pekneeeee🙂tu v Norsku kenguru metoda velmi podporovana🙂krasny pocit 🙂
19. dec 2010
Nádherná princezná. želám jej veľa zdravíčka a veľa , veľa síl do života ♥
19. dec 2010
jeeeeej blahozelam 🙂
19. dec 2010
dobre velke babatko na 33tyzden,sa necudujem,ze sa hlasila na svet🙂krasna
28. jan 2011
krásne 🙂 az mi slzicky vybehli ze aká nedherna foto 🙂 mne takto dcerku nedali ☹