sissi33
3. apr 2013
6 kg jahodky od manzela za urobenu skusku
to musela byt zla skuska ked ich mas tolko 🙂 ja som este za skusku nedostala nic :/ musim nadhodit mm
3. apr 2013
originalny darcek, zlate 🙂
3. apr 2013
mňam, vyzerajú famózne, ale to čo obsahujú :(
3. apr 2013
mnaaaaam 🙂
3. apr 2013
hmmmmm mňaaaaaaaaaaaaaaamky!!!
3. apr 2013
mnaaam 🙂
3. apr 2013
slintaaaaaaaaaaaam, ani 6kg cokalady sa tomu nevyrovna,,,,,,leda, ze by som si este jahody do cokolady namacala 😀
3. apr 2013



a co s nimi budes robit?