
52 / 251
jednoduche ale krásne a výstižné
24. okt 2011
toto som si nakreslila vlastnoručne nad postieľku
28. dec 2011
kde sa to da kupit, su to nalepky? kolko to stoji ?
13. jún 2012
sissi33
autor@lackanicovaa nie to je malovane 🙂
13. jún 2012

jednoduche ale krásne a výstižné
toto som si nakreslila vlastnoručne nad postieľku
kde sa to da kupit, su to nalepky? kolko to stoji ?
@lackanicovaa nie to je malovane 🙂
tkuto farbu mam moc rada...jednoducho krasa...