icon
14 / 251
avatar

este aj ta postel v tvare lodky je cool!

11. okt 2011
avatar

To je krása!

12. okt 2011
avatar

nádhera

14. okt 2011
avatar

to je nadherne,to kto vie takto malovat...

14. okt 2011
avatar
sissi33
autor

odpisem v ip 🙂

14. okt 2011
avatar

sto bodov! 😉

21. okt 2011
avatar

Narnia ?

29. okt 2011
avatar

krasne aj my chceme 🙂

13. nov 2011
avatar

krasa 🙂

16. nov 2011
avatar

toto je presne to čo mi do našej detskej potrebujeme 🙂 Ale kde to kúpiť alebo kde zohnať niekoho kto nám to namaľuje? Ak máš nejaké info či radu, prosím aj mne napíš IP...díííík.

26. dec 2011
avatar

krásne

2. feb 2012
avatar

@sissi33 ahoj sissi, prosím ťa môžeš aj mne prezradiť, kto tak krásne maľuje na stenu? Ďakujem dadika

10. apr 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený