
14 / 251
To je krása!
12. okt 2011
nádhera
14. okt 2011
to je nadherne,to kto vie takto malovat...
14. okt 2011
sissi33
autorodpisem v ip 🙂
14. okt 2011
sto bodov! 😉
21. okt 2011
Narnia ?
29. okt 2011
krasne aj my chceme 🙂
13. nov 2011
krasa 🙂
16. nov 2011
toto je presne to čo mi do našej detskej potrebujeme 🙂 Ale kde to kúpiť alebo kde zohnať niekoho kto nám to namaľuje? Ak máš nejaké info či radu, prosím aj mne napíš IP...díííík.
26. dec 2011
krásne
2. feb 2012
@sissi33 ahoj sissi, prosím ťa môžeš aj mne prezradiť, kto tak krásne maľuje na stenu? Ďakujem dadika
10. apr 2012
este aj ta postel v tvare lodky je cool!