
5 / 251
to je nádhera toto...
10. dec 2011
tak s týmto by sme u našej Emmky pochodili na jednotku,pretože sú jej obľúbené zvieratká je to krásne,fičí na takýchto rozprávkach,hneď by som jej zariadila izbičku na takýto motív ešte raz krása 🙂
20. dec 2011
pekné, my máme niečo podobné a ujalo sa
4. jan 2012
PROSM TA ODKIAL SU? TAKETO NIECO ZHANAM. ĎAKUJEM