
21 / 251
aj toto brala by som
13. okt 2011
tak tá je nádherná, presne podľa môjho gusta 🙂
13. okt 2011
to by som brala, nádhera
15. okt 2011
peknučké , len mať toľko izieb ,kam to dať
31. dec 2011
ahoj,kde si to našla??Ďakujem....
15. okt 2012

aj toto brala by som
tak tá je nádherná, presne podľa môjho gusta 🙂
to by som brala, nádhera
peknučké , len mať toľko izieb ,kam to dať
ahoj,kde si to našla??Ďakujem....
wauuu krááása 🙂