icon
35 / 251
avatar

tak tot je nadherneeee

13. okt 2011
avatar

tak toto by sa môjmu staršiemu moooc páčilo :D

14. okt 2011
avatar

to je lepené na stene,alebo maľované?

14. okt 2011
avatar
sissi33
autor

@lienka3105 toto je malovane 🙂

14. okt 2011
avatar

práve som hovorila manželovi, že do deckej pre malých chcem takuto nejaku malbu na stenu.

18. okt 2011
avatar

co stoji taka malovka?? erika

28. okt 2011
avatar

A NA TOM RADIATORE TO JE NALEPKA? TEPLUVZDORNA? KDE SA TO DA KUPIT?

23. dec 2011