
35 / 251
tak toto by sa môjmu staršiemu moooc páčilo :D
14. okt 2011
to je lepené na stene,alebo maľované?
14. okt 2011
sissi33
autor@lienka3105 toto je malovane 🙂
14. okt 2011
práve som hovorila manželovi, že do deckej pre malých chcem takuto nejaku malbu na stenu.
18. okt 2011
co stoji taka malovka?? erika
28. okt 2011
A NA TOM RADIATORE TO JE NALEPKA? TEPLUVZDORNA? KDE SA TO DA KUPIT?
23. dec 2011
tak tot je nadherneeee