
17 / 251
woooooow..to je kraaaasne...🙂
2. nov 2011
náááádhernééééé
11. nov 2011
Aj ja chcem vediet skade to je a co to stoji?Krasne.
13. nov 2011
Wawawaw zistili ste prosím Vás, kde sa to dá zohnať?
10. jan 2012
nadherne, moje dieta by sa poskladalo 🙂
10. jan 2012
ahoj prosim ta kde sa da toto zohnat a kolko to asi stoji ?
16. jan 2012
prekrásne..to kde zoženiem? moja malá zbožnuje minnie 🙂