icon
16 / 251
avatar

no to je nádhera, ešte že to nevidí moja dcéra, lebo tato by mal čo robiť.

2. nov 2011
avatar

Toto je uzasne,asi najlepsie zo vsetkych...nadhera

2. nov 2011
avatar

presne, suhlasim.. najlepsie, nadhera..

2. nov 2011
avatar

I když nemám ráda přeslazené věci, tohleto je fakt super nápad!!! 🙂

3. nov 2011
avatar

uuuzasne 🙂

3. nov 2011
avatar

.....krásne.....to by sa spinkalo, ako na zámku...🙂

3. nov 2011
avatar

wooow... tak toto je brutalita!!! geniálne to vyzerá. tak nejako mať manželskú posteľ, tak sa z nej ani nepohnem!

3. nov 2011
avatar

tu by sa spinkalo 🙂

3. nov 2011
avatar

toto je ako z rozpravky o petrovi panovi 🙂

4. nov 2011
avatar

ježiš....to je krasne.....

5. nov 2011
avatar

toto je nádhera, keby susedia súhlasili, prebúrala by som stenu k nim a spravila toto svojim popoluškám 🙂

5. nov 2011
avatar

Netreba prebúrať stenu 🙂 stačí vytiahnuť sadrokartónovú priečku 🙂

6. nov 2011
avatar

Nádhera

6. nov 2011
avatar

ako z rozprávky 🙂

9. nov 2011
avatar

to je hezké

10. nov 2011
avatar

prekrásne....

25. nov 2011
avatar

jeej to je super.. z takejto postele sa dieta len tak nezrube :D 🙂

20. dec 2011
avatar

jeej tak toto nema chybu...

25. dec 2011
avatar

tak toto je paráda 🙂 to by sa aj mne páčilo

28. dec 2011
avatar

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😀

8. jan 2012
avatar

velmi pekne a super napad 🙂

11. apr 2013