icon
8 / 251
avatar

no bomba, mat toto na stene,tak o malom cely den ani neviem :D :D :D

10. jan 2012
avatar

@borocka tak to sme dve 🙂

13. dec 2012
avatar

to je niečo pre nášho Tadeáška,, 🙂

13. máj 2013