icon
3 / 101
takto ma vyzerat cesto na foccaciu po vykisnuty
avatar

jeeeee... včera sme ju mali na večeruuuuuu 😀

15. okt 2012
avatar

super super, o kusok som mudrejsia 🙂 (planujem vyskusat)

17. okt 2012
avatar

co to je ? to som este nepocula a ani nevidela

11. dec 2012
avatar
sissi33
autor

@ajka4 osuch recept je v albume 🙂

11. dec 2012
avatar

vyzera to ako mozoček 🙂

19. dec 2012