
6 / 101
kinder pinguin
sissi33
autor@nikimel
4 vajicka
150 cukor
200g muka
1 pohar oleja
1 pohar mlieka
30 g kakao
1 sacok prasku do peciva
200 ml smotany na slahanie
nutella
cokolada na varenie
vyslahame vajicka s cukrom pridame olej a mlieko a kakao a muku a prasok do peciva vymastime plitky plech s maslom a mukou a dame piect na 150c -15 minut
nechame vychladnut upecieme este jeden taky isty plat ten vychladnuty potrieme nutelou a vyslahame slahacku natreme na plat s nutelou a prykrijeme dalsim platom roztopime cokoladu a polejeme cely plat .............🙂
15. okt 2012
Ďalej nepozerám.🙂
15. okt 2012
tato gramaz ti vide na oba platy cesta?
16. okt 2012
tento receptík robím aj ja, je výborný 🙂
9. nov 2012
aka muka ?
11. nov 2012
aj ja robim tento kolačik a je uplne vyborny mnaaaam
19. dec 2012
ooooh hned píš aj recept ktomu :D lebo ťa neprestanem otravovať :// ..a dakujeeem aj za ostatné recepty 😵 toto uričte sparvím malej aj zajtra 🙂))