icon
18 / 101
panna cotta
avatar

panna cotta?

17. okt 2012
avatar
17. okt 2012
avatar

mnamka 😵

17. okt 2012
avatar

mňam,to je výbroné,dala by som si

18. okt 2012
avatar

ako sa to robí, dáš prosím receptík? Inak si šikuľka

18. okt 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
sissi33
autor

@katka26021974 jasne 🙂
recept
750 ml slahacky
250 g jahod alebo ineho ovocia
200 g praskoveko cukru
4 platky zelatiny
1 kusok vanilky alebo esencie
postup
na 10 minut dame platky zelatiny do studenej vody roztopit 150 g jahod vymixujeme ostatne jahody nechame cele na dekoraciu do hrnca dame slahacku cukor a vanilku a miesame na slabom ohni kym nezacne vriet potom vyzmikame dobre zelatinu a pridame ju do hrnca a miesame kym sa pekne neroztopy potom ju nalejeme do nadoby napr.tie co sa pouzivaju na maffiny alebo neake male misky na salat a dame do chladnicky na 3 hodiny ked ich vyberieme vyklopime na tanier 50 g vymixovanych jahod s cukrom a nakoniec dozdobime s kuskami jahod
🙂

18. okt 2012
avatar

veľmi pekne ďakujem

18. okt 2012
avatar

toto milujem a mohla by som kazdy den :D

22. mar 2013
avatar

milujem panna cottu. Ja vanilku aj prekrojím, a dužinu vytlačím do šľahačky a zostatok vanilky tiež ešte povarím...

28. mar 2013
avatar

MILUJEM pana cottu!

6. apr 2013
avatar

To cervene na vrchu..to su tie jahody 5O g vymixovanych s cukrom? Dakujeeem

16. jún 2013
avatar
sissi33
autor

@sherny ano 🙂

16. jún 2013
avatar

@sissi33 tuto som robila vcera,ale pouzila som frutti di bosco 🙂

17. mar 2014