icon
19 / 86
bol raz jeden zivot
avatar

toto su uplne skvele rozpravky...moj synacik ich miloval...poucne...a ja tiez..😀

8. aug 2012
avatar

ja som si kúpila DVD v stánku - celú kolekciu, že pre moje deti, dúfam len, že ho to tiež bude tak zaujímať ako mňa 🙂

8. aug 2012
avatar

jej moja najoblubenejsia🙂

8. aug 2012
avatar

jeeeeej to som milovala

9. aug 2012
avatar

minule som ju vynašla na you tube 🙂

10. aug 2012
avatar

Tento seriál bol lepší ako vysvetlenia na hodine prírodopisu - neterky ho už majú dopozeraný a ja čakám kedy malá trošku podrastie, aby som s ňou pozerala bacilky a krvinky 😀

11. aug 2012