
19 / 86
bol raz jeden zivot
ja som si kúpila DVD v stánku - celú kolekciu, že pre moje deti, dúfam len, že ho to tiež bude tak zaujímať ako mňa 🙂
8. aug 2012
jej moja najoblubenejsia🙂
8. aug 2012
jeeeeej to som milovala
9. aug 2012
minule som ju vynašla na you tube 🙂
10. aug 2012
Tento seriál bol lepší ako vysvetlenia na hodine prírodopisu - neterky ho už majú dopozeraný a ja čakám kedy malá trošku podrastie, aby som s ňou pozerala bacilky a krvinky 😀
11. aug 2012
toto su uplne skvele rozpravky...moj synacik ich miloval...poucne...a ja tiez..😀