
3 / 86
domcek v preri
tak tento serial som zboznovala 🙂
8. aug 2012
ojojooooo, nedela cca 17:30 to islo .-))))Mala som rada tu lauru nalavo .)
9. aug 2012
@prettybaby Aj ja Lauru 🙂)
9. aug 2012
aj ja som mala najradšej Lauru. Bože ako je to len dávno!!!
10. aug 2012
a predtym chodili flinstonovci 😀 tych pozerame aj teraz s detmi, len uz nove casti 🙂
11. aug 2012
milovala som tento serial 🙂
11. aug 2012
Pri tomto sme vždy v nedeľu večerali 🙂
20. máj 2013
jaj dojima ma to ked to tu vidim...tak som to lubila pozerat 🙂
3. jún 2013
Tak toto bol pekný seriál.