icon
49 / 86
full hause
avatar

toto som milovala, Olsenove tu boli na zjedenieeee 😀

16. aug 2012
avatar

nechapem preco toto televizia uz nenakupi ale stale dookola tie iste serialy =(

23. nov 2012
avatar

juuuj moje naj....🙂

23. nov 2012
avatar

ten v ciernom bol fesaciskooo :D

14. máj 2013
avatar

ale aj ten vysoký nie na zahodenie :D

14. máj 2013