
74 / 86
babicka
ked som bola mladsia nechápala som prečo mama pri tom filme vždy plakala... dnes ked počujem len zvučku slzy v očiach ...treba dorásť aby človek pochopil pointu...nádhera 🙂
16. máj 2013
nadherny film aj kniha
3. jún 2013
nádhera, keď si chcem poplakať pustím si Babičku, alebo aspoň hudbu z filmu
20. mar 2015
Jej Babička rozplakala by ma aj dnes krásny film .