icon
5 / 85
avatar

Jeej tento obrázok som robila z piesku je nádherný :o)))))))))

30. sep 2012
avatar

ešteže naše anjeliky sú v tých najlepších rukách...🙂

9. okt 2012
avatar

dúfam a verím, že aj môj Šimonko je v dobrých rukách a nič mu tam hore nechýba.

9. dec 2014
avatar

@nagulinka urcite...🙂

10. dec 2014
avatar

@nagulinka aj moj Simonko aj Filipko a ich 3sestricky ☹

1. nov 2015