
55 / 85
@nelly912 tento album je myslený v trošku inej podobe anjelikov ☹
2. nov 2012
@lilyen2011 ja som to pochopila....prišla som o dve svoje deti ....
2. nov 2012
@nelly912 prepáč, nechcela som.. ja tiež o jedno.. :.-(
3. nov 2012
@lilyen2011 je smutné že musia odchádzať aj takéto nevinné stvorenia :(
3. nov 2012
ja mám takýchto dvoch nádherných anjelikov.....milujem 🙂