skorpionica
autor@heimy3 tak toto som ešte neskúšala, dumám aké to je cesto, ale myslím že kysnuté 🙂
19. mar 2015
Asi kysnute, aj mne to tak pripada😊
20. mar 2015
je to kysnute cesto ale z krabicky 🙂 .. cize to bude klasika urobit cesto rozdelit na dve casti ale do jednej prisypat kakao 🙂
2. apr 2015
mne to skor pride ako na linecke....inak by sa nedalo tvarovat....a skor je to v surovom stave a potom pecene 😉
4. apr 2016
toto je linecke a da sa robit aj z krehkeho ;)
4. apr 2016
ja to robim z tortilky.
7. máj 2016

Prosim si receptik😊