icon
12 / 1300
avatar

Prosim si receptik😊

19. mar 2015
avatar

@heimy3 tak toto som ešte neskúšala, dumám aké to je cesto, ale myslím že kysnuté 🙂

19. mar 2015
avatar

Asi kysnute, aj mne to tak pripada😊

20. mar 2015
avatar

je to kysnute cesto ale z krabicky 🙂 .. cize to bude klasika urobit cesto rozdelit na dve casti ale do jednej prisypat kakao 🙂

2. apr 2015
avatar

mne to skor pride ako na linecke....inak by sa nedalo tvarovat....a skor je to v surovom stave a potom pecene 😉

4. apr 2016
avatar

toto je linecke a da sa robit aj z krehkeho ;)

4. apr 2016
avatar

ja to robim z tortilky.

7. máj 2016