neviem si síce predstaviť, že by som takúto dekoráciu švacla na stôl, ale vyzerá to pekne :D
Vyzera to super
31. jan 2015
skorpionica
autor@jana657 posledne dni sa mi podari o deviatej pri uspavani malej zalomit a potom sa o troch zobudim 😀 tak na hodinku pridem ceknut co nove a spim dalej 🙂
31. jan 2015

Krasne si mala dnes nocnu