Ja som podobný videla v Asku teraz. Neviem síce koľko stal ale určite v norme 🙂
2. feb 2015
skorpionica
autor@janocka84 no tak to pojdem čeknúť, dikes ;)
2. feb 2015
Ja som podobný videla v Asku teraz. Neviem síce koľko stal ale určite v norme 🙂
@janocka84 no tak to pojdem čeknúť, dikes ;)
paráda, ale tá cifra, no uff... http://kimwestad.bigcartel.com/product/whirl-se...