skorpionica
autor@janulka1980 normálne ja tiež ;)
1. apr 2015
@skorpionica teda ja len rozmyslam, spravit bude musiet priatel 😀 zozenieme niekde tie drziaky na com drzia? 🙂
3. apr 2015
na webe - cca 20e - už som to kuk

18. aug 2016
@janulka1980 normálne ja tiež ;)
@skorpionica teda ja len rozmyslam, spravit bude musiet priatel 😀 zozenieme niekde tie drziaky na com drzia? 🙂
na webe - cca 20e - už som to kuk

normalne nad tym premyslam............