..akože ihneď to zmaž, lebo zaslintám telefón... 😠😅😝😂
3. feb 2017
aj ja slintám a rovno som si vytvorila na fb album, kde som si recept uložila :P ĎAKUJEM ❤
3. feb 2017
Ja uz rok snivam o koprovke. Skusim urobit 🙂
3. feb 2017
..akože ihneď to zmaž, lebo zaslintám telefón... 😠😅😝😂
aj ja slintám a rovno som si vytvorila na fb album, kde som si recept uložila :P ĎAKUJEM ❤
Ja uz rok snivam o koprovke. Skusim urobit 🙂
http://www.hrncekoverecepty.sk/2017/02/koprova-...