icon
64 / 142
shabby chic
avatar

Nadherne su tie sviecky....ake lepidlo pouzivate na servitky? A nakoniec to aj lakujete? Vďaka 🙂

31. jan 2014
avatar

@domka104 používam lepidlo na sviečky

31. jan 2014
avatar

Aká je cena prosím vás? 🙂

13. feb 2014