Aj táto je krásna. Koľko za ňu pýtate?
27. okt 2015
slniecko01
autortúto už nemám, ale pozriem servítku, ak by som mala, tak dám vedieť
27. okt 2015
Túto 15 cm
28. okt 2015
Aj táto je krásna. Koľko za ňu pýtate?
túto už nemám, ale pozriem servítku, ak by som mala, tak dám vedieť
Túto 15 cm
Zdravím vas krásna práca !!!! Klobúk dole teraz jedna otázka nespravíte aj mne taku na svadbu?? Dakujem