slniecko01
autortakú istú ?
7. mar 2014
Strieska bola červena gulicka,len som si hu zabudla vyfotit,bol to darcek.asi máme rovnaky nápad a vkus,si velmi kreativní,paci sa mi tvoja tvorba.
8. mar 2014
slniecko01
autorniekedy, sa mi to tak podarí, že to aj dobre vyzerá 🙂 ......a niekedy nafarbím, nalepím, šmyrglujem, pretože to nie je ono 🙂
8. mar 2014

Tlaku som aj já robila