icon
36 / 142
avatar

Tlaku som aj já robila

7. mar 2014
avatar

takú istú ?

@bobomamo

7. mar 2014
avatar

Strieska bola červena gulicka,len som si hu zabudla vyfotit,bol to darcek.asi máme rovnaky nápad a vkus,si velmi kreativní,paci sa mi tvoja tvorba.

8. mar 2014
avatar

niekedy, sa mi to tak podarí, že to aj dobre vyzerá 🙂 ......a niekedy nafarbím, nalepím, šmyrglujem, pretože to nie je ono 🙂

8. mar 2014