Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
avatar
smilegirl182
11. okt 2017    Čítané 128x

Testovačka La Roche-Posay

Milé dámy, ženy, mamky a babky

Dovoľte mi aby som sa s vami podelila o moju recenziu na značku La Roche-Posay.

Vedeli ste, že laboratóriá La Roche-Posay vytvorili LIPIKAR pred 25 rokmi? Tento rad telových prípravkov pre suchú kožu preukázal medzi dospelými i deťmi svoju účinnosť v rade klinických štúdií a získal na trhu zvláčňujúcich prípravkov vedúce postavenie. Ja som to nevedela, popravde myslela som si, že je to oveľa mladšia značka.A veru dobre, že som na ňu natrafila a dostala sa mi do rúk, resp.mi spadla z neba.

Testovala som sprchový gél je upokojujúci a ochranný, a telové mlieko, ktoré je ochranné, hydratačné a pleti dodá upokojenie až na 48 hodín.

A ako som spokojná?

Sprchový gél je naozaj hydratačný až tak, že môj pocit po osprchovaní bol, že nepotrebujem ani telové mlieko. Krásne pení takže stačilo ho naozaj veľmi máličko. 

Taak a su dalsie 2 tyzdne testovania uzasnej kozmetiky za mnou,kozmetika La Roche -Posay je fantasticka,rychlo som si zvykla na jej prijemnu vonu ked vyberam deti zo sprchy...a vcera som sa prichytila ze podvedome ovoniavam dcerinu hlavku plnu vone po sprchovacom gely...mnam👣👣👍,a telove mlieko je taktiez top...;)
Uz sa tesim kedy Vam vsetko rozpisem v clanku v konecnej recenzii a ukazem fotky;)
#test_larocheposay
#konik_testuje

avatar
smilegirl182
Správa bola zmenená    4. sep 2017    

Dnes dosiel testovaci balicek La Roche-Posay naozaj sa tesim na testovanie a uz sa tesim ked vecer vyvonam deti s niecim novym;)
Dakujem
Onedho pribudne aj recenzia
#konik_testuje