smobyk
autorobe su plastové
15. okt 2014
Mam o ne záujem. Ako ich prosím objednám?
16. okt 2014
smobyk
autornapiste sem adresu dodania
16. okt 2014
Nemozem radsej do ip ? A prosím kolko bude postovné?
16. okt 2014
smobyk
autor2,50
17. okt 2014
Dakujem posielam adresu do Ip mam zaujem. Platba bude dobierkou?
17. okt 2014
smobyk
autorano dobierka
17. okt 2014
Dakujem adresu mate v IP
17. okt 2014
Dobrý večer. Možem vedieť kedy dorazí moja objednávka? Ďakujem
21. okt 2014

Smiem sa spýtať to je sklo alebo plast?