smobyk
30. okt 2015
Detský fusak NESTOR KLASIK z ovčej vlny terez 24,99 EUR
smobyk
autordobrý deň
nie jedine streeborny či tmavo modry
S pozdravom
30. okt 2015
@smobyk a mate fotku toho strieborneho??
30. okt 2015
smobyk
autorhned bude nahraty len odfotený nie originál fotka bude trošku horšia
30. okt 2015
@smobyk ok dakujem 🙂
30. okt 2015
smobyk
autorje tam uz
30. okt 2015
@smobyk a kde? 🙂
30. okt 2015
30. okt 2015
@smobyk nenašlo ☹
30. okt 2015
smobyk
autorchodte na bazar, dajte novy tovar a nazov Detský fusak NESTOR KLASIK z ovčej vlny hladať
30. okt 2015
@smobyk našla som 🙂
30. okt 2015

Prosim vas v ciernej farbe nemate??