icon
avatar
smobyk
17. sep 2014

Dve fľašky 260 ml za cenu jednej len 6,99 Eur

avatar

prosím vás platí to aj pre tie pôvodné fľašky? tie staršie??dakujem

17. sep 2014
avatar
smobyk
autor

čo plati? nerozuzumieme

17. sep 2014
avatar

@smobyk no či predávate 2 za 1 aj tie staršie flašky, pretože my pijeme len z tých, kde je ten starší dudlík, nie tento nový....teda predávate to aj s dudlíkom, či????

17. sep 2014
avatar
smobyk
autor

nie len nove

18. sep 2014