sollange
autorÁno robila😉
20. nov 2014
a môžem sa spýtať na hlavu máš fotmičku, alebo vyrábaš sama. Bábika je úžasná
20. nov 2014
sollange
autorĎakujem,prvú Clawdeen wolf som vyrobila sama,ale trvalo mi to 2 dni,kým sa podobala ako tak.Na ďalšie dve som si už vyrobila formu na tvár -odltačila som si originál bábiku,ale aj tak je to makačka.
20. nov 2014
Máte šikovné ručičky
20. nov 2014
sollange
autorĎakujem😉
20. nov 2014

Tú bábiku si robila?