to bude asi stencil, nie?
17. okt 2015
sollange
autor@jakubjakovae Ďakujem
@miskalevica
To je silikónová forma na hmotu-vzor damask a maľovala som striebornou práškovou v alkohole🙂
17. okt 2015
@sollange ahaa, lebo ja som videla nejake videa kde sa tento dekor vytvara z masloveho kremu pomocou stencil sablony 🙂 prepac, nezaostrila som, ze jeto z hmoty 🙂
17. okt 2015

krásna....ako si robila ten vrch? to je podľa šablony? dakujem