icon
1 / 1
avatar

Wau krasa ja by som hned isla tam kde je sneh bo na zapade nebolo skoro vobec

23. apr 2017
avatar

Veru uz by sa mohla konečne ta jar ukázať. Ja už na to nemám nervy. Veď tu je pomaly 6 mesiacov v roku zima 😡

23. apr 2017
avatar

@xxxxxxx113 my dole pri nových zámkoch sme mali sneh skoro celý január a veď Trnava nieje až tak ďaleko

23. apr 2017
avatar

U nas menej, trocha sa rozpusta, ale zima riadna ,ked vidim zasnezene tulipany, este puciky😕

23. apr 2017
avatar

@xxxxxxx113 že krasa, mne to už po pol roku divania sa na sneh nepripadá pekne😊 radšej by som videla kvety🙂

23. apr 2017
avatar

@luckahu no trnava bola velmi slaba my sme prekliaty tu sneh nas obchadza😢

23. apr 2017
avatar

@sonapindjakova to ja verim ze to musi liezt na nervy tu je slnko ale strasne zimny vietor fuka a sneh nikde .tusim ked tu bol jeden krat na par dni a konec

23. apr 2017
avatar

@xxxxxxx113 a tu bolo tusim 1x slnečno na par dni a konec😁 uz mi z toho pocasia do placu,tak bojujem aspoņ humorom

23. apr 2017
avatar

Závidím....

23. apr 2017
avatar

Tú jar si tam asi nikto nevšimol 😅

23. apr 2017
avatar

ta Jar je tam top😅😅😅😅hlavne ze prisla uz😂😂😂

23. apr 2017
avatar

@bibyke ale všimol 😂 len škoda že my čakáme na inú 😊

23. apr 2017
avatar

@mishka023 to sa asi nacakame tento rok😅

23. apr 2017
avatar

@bibyke no možno nás prekvapí. Ale skôr si myslím , že príde rovno leto ako každý rok. Zima ako v psinci a hneď skocime do leta.

23. apr 2017
avatar
24. apr 2017