icon
1 / 1
avatar

Zatiaľ len hranolky, mäso, rybie prsty

22. jan 2020
avatar

Ja mam podobnú a pre mna zbytocne vyhodené peniaze. Robíme len hranolky aj to raz za cas .🤷‍♀️

22. jan 2020
avatar

my v tom robime skoro vsetko... zeleninu, maso, kroketky a najlepsie je starsie pecivo... oplachnut vodou a zapiect.. ako cerstve z pekarne.. 😍

22. jan 2020
avatar

My zatial robime len zemiaky.. Skusala som maso a obhorelo len z krajov a stred nic 😁

22. jan 2020
avatar
22. jan 2020
avatar

Využívam každý deň ja odtiaľ zbožňujem pečenú cviklu,zemiaky,zeler,mrkvu aj kuracie mäso na kocky ochutené tam zvyknem dať keď si do šalátu chcem dať,syr sa dá len musíš olejom pokvapkať inak je to nanič.cele mäso bez pokrájanou sa nanič robí ale napr polotovar rybie prsty a nugetky sú fajn len tiež musíš pokvapkať olejom .ja som zo začiatku nadávala že som zbytočne vyhodila peniaze ale postupne som skúšala a dnes si vravím že super kúpa už by som bez toho nevedela fungovat

22. jan 2020
avatar

Ja ju mam od Vianoc. A som spokojna. Zeleninu som este neskusala. Davate aj trochu vody?

22. jan 2020