icon
1 / 1
avatar

Waw, prosím odkiaľ to máte?

30. jan 2020
avatar

Nápad super, ale tie modré vodoznaky sú tam naschvál? Trochu to kazí dojem.

30. jan 2020
avatar

@bejbyzuzu to by aj mna zaujimalo z kade 😍

30. jan 2020
avatar

@dopolbokaodrata nie nie,to je ešte v obale 🙂 keď príde manžel z liečenia tak musíme spolu vymyslieť kam to dáme 🙂

@lucinkab
@bejbyzuzu We we lišhákova na FB 🙂

30. jan 2020
avatar

@sonicka96 jaj 🙂 ja nie som na takéto veci, ale pekné je to ozaj

30. jan 2020
avatar

@sonicka96 nema aj mail. Zrusila som FB a uz ho nechcem,dakujeeeem a da sa vymysliet rozny text?

30. jan 2020
avatar

@dopolbokaodrata v poriadku, však každý je iný,ja to chápem 🙂 každému sa páčia iné veci ♥️ Ďakujem
@lucinkab napíšem jej a pošlem ti do správy 🙂

30. jan 2020
avatar

Ahoj, krásne a cena, pls? Koľko ta to vyšlo?

30. jan 2020
avatar

@veronikadany ahoj 25€ nálepka a 5€ pošta 🙂

30. jan 2020
avatar

@sonicka96 ďakujem ❤️fakt originálne

30. jan 2020
avatar

Poprosím aj mne do IP mailovú adresu na toto je fakt krasna myšlienka...dakujem ❤️

30. jan 2020
avatar

Aj mne prosím email

31. jan 2020