Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
sossannah
15. jan 2021
285 

Nepomenovaný - 154.časť

"Nemusíš sa báť. Nebudem na teba tlačiť, máme toľko času, koľko budeš potrebovať." pošepol jemne a dotkol sa môjho ucha. Toľko som snívala o tom, ako strávim noc s ním a teraz ma úplne paralizovala nervozita. "Moja sladká, jasmínová princezná." povedal nežne. Zazrela som, ako sa otočil a niečo chytil do ruky. Odhodlala som sa pozrieť jeho smerom. Pohladil ma malým bielym kvetom po hrudi. Striasla som sa. Potom mi kvet vložil za ucho a pobozkal ma na líce. Zrazu sa postavil a podišiel k nočnému stolíku. Otvoril ho, vytiahol veľkú sviečku v skle a zapaľovač. Podišiel k parapete, položil ju naň a zapálil ju. Potom pristúpil ku komode a zapol gramofón. Rozoznela sa príjemná romantická hudba bez slov. Zaplavili ma príjemné pocity. Sledovala som každý jeho pohyb. Keď sa posadil opäť ku mne, usmial sa. Do podbruška mi vošlo obrovské množstvo mojich známych motýľov. 

"Cítiš sa príjemne?" spýtal sa starostlivo. Prikývla som. Pohladil ma po prstoch na ruke a chvíľu ich sledoval. Videla som ako sa svaly na jeho ruke napínajú a uvoľňujú. Rozbúšilo sa mi srdce. Neviem, či viac z jeho dotyku alebo z pohľadu, že svoje telo mal skryté len pod tenkým tielkom. "Všetko je v poriadku." povedal pokojne a opäť sa naklonil ku mne. "Si nádherná." povedal nežne a pramienok vlasov mi zasunul za ucho. Pomaly mi stiahol ramienko na košeli a prstom mi jemne prešiel od ramena po celej ruke. Zachvela som sa. Privrela som oči a snažila sa sústrediť len na jeho dotyky. Zopakoval to, ale tentoraz od krku cez šiju a jemne krúžil po mojom odhalenom chrbte. Opäť som sa zachvela a celé moje vnútro zaplavila vlna vzrušenia. Nervozita pomaly ustupovala. Priblížil svoje pery a dotkol sa jemne môjho krku a ramena. Po chvíli dotyk prestal. Otvorila som oči a uvidela jeho horúci pohľad. Vážne ma skúmal. Zrýchlil sa mi dych a srdce mi divoko bilo. "Čo mám robiť? Lákaš ma, moja milovaná." šepol do ticha a nervozitu okamžite nahradila túžba. 

"Túžim po tebe." vyznala som sa do ticha. Chvíľu mlčal a potom ma pomaly položil do vankúšov. Ľahol si vedľa mňa a stále mlčky sledoval celé moje telo. Prisunul sa ešte bližšie, až tak, že som pocítila jeho vôňu. Privrela som oči a zhlboka dýchala. Položil dlaň na môj odhalený chrbát. Prstami opäť skúmal moju pokožku. Zaplavila ma vlna horúčavy. Otvorila som oči a videla ako sa túžobne zahľadel na moje pery. Vážne zaťal sánku a očami prechádzal nižšie. Opäť sa priblížil bližšie. Perami sa dotýkal mojej brady a jemne prechádzal nižšie. Po chvíli sa vrátil k mojim perám a vášnivo sa ich zmocnil. Strhla som sa a nahlas vzdychla. Zaplavili ma ďalšie vlny vzrušenia. Celkom som sa nechala ovládnuť jeho chuťou a vtiahnuť do jeho bozkov. Úplne celá. Cítila som jeho ruky ako blúdia a skúmajú každý centimeter môjho tela. Pomaly, vnímavo a nežne. Túžba po tom, aby neprestával mi vymazala všetky myšlienky. Obavy a hanblivosť sa úplne vytratili. Presne vedel, kde sa ma má dotknúť a kde ma má pobozkať, aby moju túžbu ešte viac zhmotnil. Prestala som premýšľať nad tým, ako a celé moje vnútro mi naplnil iba on sám. Naše milovanie sa podobalo burácajúcim vlnám mora, počas nočného svitu. Nič viac neexistovalo, len ja pre neho a on pre mňa. Spojenie tela a duší v prísľube milostných tajomstiev. Bolo to pre mňa niečo nové, ale s ním to najkrajšie. Jeho neha, vášeň a citlivosť ma napĺňali v každej bunke môjho vnútra. Konečne som sa stala jeho. Celá a bez zábran. 

Ležať po milovaní v jeho náručí bol sladký bonus. Pokojný tlkot jeho srdca, jemná hudba a vôňa jeho tela ma natoľko upokojili, že sa mi ihneď zavierali oči. Ešte som pocítila jemný bozk, ktorý mi vplietol do vlasov. 

"Táto noc bola tá najkrajšia, akú som vo svojom živote prežil. Milujem ťa." pošepol. Usmiala som sa a dôverne sa ešte viac schúlila do jeho náručia. 

"Milujem ťa." pošepla som a pokojne zaspala. 

Nádhera😍❤🤗

15. jan 2021

Krasne 😍

15. jan 2021

@1sally12
@bibenka1991 ďakujem pekne, dámy... 💖🌹

15. jan 2021

Waaaaaaau... 💕💕💕

15. jan 2021

@jesko 💖🌼

15. jan 2021

Začni písať komentár...

Odošli