@ayanamirei keďže u nás tiež B tak ruka v ruke bude aj A 😁
22. mar 2020
@4stanka4 obavam sa, ci to bude len 10 🙈
22. mar 2020
Ja praveze nemam chut jest vela, ani neviem co varit 😒
22. mar 2020
@ayanamirei veď toho sa bojím aj ja...kedy máš termín?
22. mar 2020
@4stanka4 jooooj na konci novembra 😀 to stihnem zjest este vsetko co pojde 😀 a ty ?
22. mar 2020
@ayanamirei tak to veru hej 😉 my v auguste tak už som v polovici ale uz sa teším na melon a jahody cez leto 🙂 zle ti nebýva?
22. mar 2020
@4stanka4 nastastie nie, len som miestami zuriva, miestami citliva, miestami mi trha brucho 😀 klasicke zaciatky 🙂
22. mar 2020
@ayanamirei ja si teda musím zaklopkať že u mňa absolútne nič ani brucho zatiaľ nemám len také ako keď sa lepšie najem...len nech to takto ide ďalej 😉
22. mar 2020

ja som uz stihla to B/ 😂😂😂