zaujímavo urobené musím skúsiť dcére uriobiť , tie farebné časti , to je robené takým lakom , či to je robené s tými práškami???
3. jún 2014
stastka
autorneviem, su to obrazky z internetu 🙂
3. jún 2014
ahá, ja som si myslela, že to si mamička robí sama ☹...
4. jún 2014
stastka
autorbohužial nie 🙂
5. jún 2014

krásne 🙂