stupacik
8. jún 2013
Moje torty
perfektne :o)
30. jún 2013
krasne torty
24. júl 2013
Šikulka,prave si pochutnavam na hríbikoch....mnam
24. júl 2013
Dobrý páčia sa mi Vaše torty dá sa nejaká aj u Vás objednať?
24. nov 2013
stupacik
autorDá, ak ste z Martina alebo okolia
24. nov 2013
krasne torticky, si sikulka 🙂
16. máj 2014
































































šikula 🙂