icon
avatar
stupacik
8. jún 2013

Moje torty

avatar

šikula 🙂

16. jún 2013
avatar

perfektne :o)

30. jún 2013
avatar

krasne torty

24. júl 2013
avatar

Šikulka,prave si pochutnavam na hríbikoch....mnam

24. júl 2013
avatar

Dobrý páčia sa mi Vaše torty dá sa nejaká aj u Vás objednať?

24. nov 2013
avatar

Dá, ak ste z Martina alebo okolia

24. nov 2013
avatar

krasne torticky, si sikulka 🙂

16. máj 2014
avatar

@moicka ďakujem krásne

18. máj 2014