suzie
25. apr 2013
Hanka
Krásne babätko,gratulujem!!! 🙂
25. apr 2013
jaaaj, nadhera, krasne fotecky, normalne sa tu s Lydkou vytesujeme 🙂 Tesime sa ked prideme na vylet do Nitry, urcite vas prideme kuknut.
25. apr 2013
krasne fotky,taka pohoda z vas ide
12. jún 2013
Krasne dievcatko a je o necele dve hodiny starsia ako nas Dominik.😉🙂🙂
14. jún 2013




















































krasnucke fotky 🙂 aj deticky xixix 🙂