prosim vas a aka je to organizacia? ja to potrebujem ako sol 😅
1. máj 2021
1. máj 2021
Pozri @acernas alebo minidiamond blog na insta ona ma kopu videí
1. máj 2021
Baby a ked nemam insta ? Da sati aj do skrine ?
1. máj 2021
@luciak13 konmari mam v skrini používam na to krabice
1. máj 2021
@jerryjanka neodfotis mi do IP prosiiiim 🙏🙏🙏🙏poslem ti srdenkooo
2. máj 2021
@mufrista jeeej dakujem, no ja sa hanbim ja a poriadok to volakedy som bola tip top a teraz nic moc...v roldore to mam tak ze mi kominiky nevadia ale v dcerkinej skrini bu som to takto chcela a mozno po case vsetko takto pekne usporiadam...momentalne sme aj 4-5 hodin denne vonkuuuuu jasne ak neprsiiii ale DAKUJEM DAKUJEEEEM
2. máj 2021
@mysicka1221 ♥️♥️♥️
2. máj 2021
Ja takto ukladám už pár rokov, aj decká sa naučili a funguje nám to.
3. máj 2021



A aj bude. Ja už takto fungujem niekoľko rokov 🙂.