To uz normalne klasicke Pampers premium care nebudu??? Uz len tie zo sietkou vynovene? 😡😡 ja ich nechcem chcem tie stare bez sietky ...sietka sa mu lepi na ritku pasky az tak nedrzia a na brusku sa vzdy ohnu uz ich aj precikal viac x ...akoze naco ich vynovili??????!!!!! ...aku mate skusenost so zelenymi-baby DRY alebo oranzovymi-sleep a play?
Zelené sú podľa mňa lepšie,používali sme biele,no ako sme prešli na číslo 3,malá sa vyhádzala...so zelenými zatiaľ nebol žiadny problém,v pohode vydržia celú noc
kupila som chvalabohu len 1 balik. Otras co uz robia zo zakaznikov - znizili podla mna naklady a predavaju za tu istu cenu ale cosi neporovnatelne.
Na ceskej stranke Pampers im pisu mamicky, podla mna sa treba stazovat, cim nas bude viac tym lepsie. ja som im dnes tiez napisala, ze dufam, ze sa vratia k predchadzajucej kvalite, inak prisli o zakaznicku.
Otrasne su tie nove. uz hladam nahradu.
aj na anglicku stranku som im napisala ale tipujem ze to nezobrazia, ze ked to uzna admin. :DDD
@suzie20 https://www.facebook.com/pampers.cz/
a najdes tam urcite hned aj komentáre nespokojných maminiek..aj ich trapne odpovede)))ze dakuju za zaujem
a este som pisala na anglickustranku priamo Pampers premium care ked das do FB ale kedze si to sami recenzuju tak to nema zmysel..
@basska11 áno aj mne sa mari, nejde osietku samotnu ale ze to vyuzili aby sieťkou zacgytili úspornejší štvorec, ktorý sa zhrci ked to ma diéta na sebe. Nie su to cele vyplnene plienky ako predtým. Podľa mna znizili naklady, setria materiálom. A su napr. Velkost 4 mensie ako tie povodne velkost 4- ledva sme ich s kamoškou dcérkam zapli a to maju byt do 14kg. Moja ma 10 a jej tusim 12kg.
Po premium care sme prešli na oranžové sleep&play, povedala by som ze sú ešte lepšie ako biele 🙂