
2 / 84
Naše bábatko na 3D v 19tt
tacka
autorjuuj ani som si nevšimla vaše komentáriky...ano bola som v 19 tt a doktor mi vtedy povedal že to je 100ˇ% dievčatko 🙂 a že je na 100% zdravá..
1. okt 2011

juuj ani som si nevšimla vaše komentáriky...ano bola som v 19 tt a doktor mi vtedy povedal že to je 100ˇ% dievčatko 🙂 a že je na 100% zdravá..
Ahoj možem sa ta opytat,že či ti už v 19tt povedali pohlavie??Dakujem 🙂