icon
1 / 1
avatar

Mam prvy uz dlho jasne to zatlacis dnu a vyzmyka sa
Tie strapcove som nikdy nemala rada

18. máj 2026
avatar

Ten horny plochy som kupovala v 2020 za 20e v tescu. Ale xxl. Pouzivany a spokojnost velka. Teraz som chcela kupit zase a teda bez sance. Ale podaril sa aspon tento, aj ked stal viac ako 20e. Ale kvalitou je lepsi ten starsi

18. máj 2026
avatar

Mám ten horný už 7 rokov. Akurát handru som naňho kupovala novú. Ja som spokojná.

18. máj 2026
avatar

Mam ten plochy a som spokojna

18. máj 2026
avatar

Já mám aj aj a s plochým som spokojnejšia

18. máj 2026
avatar

Dievcata, ako zmykate ten prvy? Ja ho mam, ale mne sa nevyzmyka dobre, asi to zle robim.

18. máj 2026
avatar

Ten horny mam a je super

18. máj 2026
avatar

Prvy 👌

18. máj 2026
avatar

Mam oba, umyvaju oba dobre.
Ale spodny je za mna viac zmykatelny aj sa lahsi odobera ta "handra". Vrchnemu neviem prist na chut, nemanipuluje sa mi s nim dobre.

18. máj 2026
avatar

Mam oba,teraz uz iba ten okruhly, ten plochy som "požičala "synovi do bytu na zmyvanie hrubej špiny,kym sa tam nastahuju,aby nenicil novy..Som spokojna s obona,ale ja si kupujem vzdy novymu tu handru aj ten okruhly nastavec,mam uch yz dost dlho.

18. máj 2026
avatar
@betunka39

Mam oba,teraz uz iba ten okruhly, ten plochy som "požičala "synovi do bytu na zmyvanie hrubej špiny,kym sa tam nastahuju,aby nenicil novy..Som spokojna s obona,ale ja si kupujem vzdy novymu tu handru aj ten okruhly nastavec,mam uch yz dost dlho.

@betunka39 tiez ten plochy iba na hrubu spinu na stavbe pouzivam. 😂

18. máj 2026
avatar
@riamia91

@betunka39 tiez ten plochy iba na hrubu spinu na stavbe pouzivam. 😂

@riamia91 ano, jeclepsi,lebo do tohovokruhkeho ak zajde do tych vkasov,tak to potom nejde dať preč 😁

19. máj 2026
avatar

Mala som aj ten okruhly a stale mi po nom zostavali chlpy, take "vlásočnice", mietol za sebou vsetok drobny prach, otrasny bol. Mam teraz roky ten plochy, zmyka sa uplne super, aj umyva super.

19. máj 2026
avatar

Ja mam tento https://www.sanitino.sk/leifheit-upratovanie-se... Uplne som spokojna, dobre zmyka, dobre zmyva.

19. máj 2026
avatar

Ja som mala ten plochý, ale keď som chcela handru poriadne vyžmýkať aby podlaha neschla 2 hodiny tak som párkrát vedro prevrátila 😂 letel do koša kúpila som elektrický

19. máj 2026