icon
1 / 1
avatar

aj ja som si prave nalozila cokoladovy 😝

2. júl 2016
avatar

Prosim recept, dakujem ☺️

2. júl 2016
avatar

Posla
A by si aj mne recp.? dakujem

2. júl 2016
avatar
tamikau
autor

@natasa56 @zanika1983 paci sa 🙂 v podstate treba potom piect kym vrch nezacne tuhnut a teraz sme zdobili mrazenym ovocim, mozete cimkolvek kludne aj bez ovocia a s cokoladou alebo cokoladu pridat do kremu.

3. júl 2016