icon
1 / 1
avatar
15. sep 2024
avatar

Aj my sme malu 10 ks sa podarilo

15. sep 2024
avatar

@slavomira236 supeer sa vám zadarilo 👍 u nás toho roku zapršalo počas leta len 2x aj to nie bohvie ako veľa tak úrodu máme biednu, vo všetkom, nestačili sme polievať. Myslela som si, že toho roku z melónov nebude nič... tento som našla skrytý v mäte, to bolo teda riadne prekvapenie 🙂

15. sep 2024
avatar

a chuťovo je dobrý? Sladučký?

15. sep 2024
avatar

@sissi07 áno, výborný 😉

15. sep 2024
avatar

Krásne. Aj my sme tento rok mali vynikajúce, sladučké a voňavé. Aj žlté, mňam.

15. sep 2024
avatar

@megan6 žlté aj my, len ich bolo akosi málo 🙃

16. sep 2024
avatar

@tetaandulkova aj mi to bude veru chýbať.

19. sep 2024
avatar

@megan6 krásne, mňam 🤤

20. sep 2024